Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Kültür Merkezi'nin tanıtıldığı toplantıda; projenin 2019 senesinde tamamlanacağını belirtti.

FOX Haber sunucu Fatih Portakal, muhalifler tarafından eleştirilen AKM projesine yaptığı yorumla şaşırttı, Portakal bu şaşkınlığın farkına kendisi de vardı.

"ŞAŞIRDINIZ TABİİ"

AKM projesiyle alakalı derlenen haberi yorumlayan Fatih Portakal, "Adı da güzel mis gibi. Adıyla yaşar umarım. Keşke büyük şehirlerde de benzer şeyler yapılsa. Şaşırdınız tabii değil mi? Aa Fatih övdü gibilerinden... Şaşırmayın. İyiye iyi demeyi bırakmayın." ifadelerini kullandı.

PKK'LILARA RAHMET DİLEMİŞTİ

Diğer taraftan Fatih Portakal her fırsatta hükümeti eleştirmesinin yanı sıra, hükümet düşmanlarını da övmekten geri durmuyor. Öye ki Portakal geçtiğimiz günlerde ölen PKK'lı teröristler için Allah'tan rahmet dilemişti.

HABER MÜDÜRÜ FETÖ'CÜ

Fatih Portakal'ın sunuculuğunu yaptığı FOX'un haber müdürü Ercan Gün'ünde FETÖ'nün kriptolu haberleşme uygulamasu 'ByLock'u kullandığı ortaya çıkmıştı. FOX'un skandalları bununla da bitmezken aynı kurumda sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya'da ekrandan 'bir bakanın eşi FETÖ'cü çıktı. Telefonunda Bylock bulundu. Şimdi o bakan istifa edecek' gibi sözlerle çirkin iftiralarda bulunmuştu.